Luděk Rýzner

OK PLAN ARCHITECTS

Luděk Rýzner si soustavně kvalitními výkony vybudoval renomé, které jej řadí mezi přední současné české architekty. Město Humpolec, v němž jeho studio OK PLAN ARCHITECTS od roku 1999 působí, se díky tomu dostalo na architektonickou mapu Česka. Všestranný architekt mu dělá dobrou službu: on sám už od začátku překračuje hranice regionu a s postupem času i země. …

Architektonická kancelář OK PLAN ARCHITECTS s.r.o. zahájila svou činnost 1.května 1999. Od té doby působí naše firma nepřetržitě na trhu a tato naše dlouholetá praxe znamená mimo jiné i získání mnoha zkušeností, které využíváme při své práci.

Profesionální tým, kvalitní zázemí, zvýšená úroveň komunikace se zákazníkem, dokonalá jakost projektů s úzkou návazností na realizaci, atmosféra, kde lidé pouze nemusejí, ale chtějí. To vše přispívá k trvalému růstu a stabilitě firmy.

Architektura pro nás není jen zdrojem obživy, ale je součástí našeho života. Domy navrhujeme a kreslíme zkušenou a pevnou rukou a jsme připraveni zajistit pro Vás servis v průběhu celého procesu projektování. Ať jde o jakýkoliv projekt, malý či velký, všem se věnujeme se stejným zápalem. Spektrum naší tvorby je velmi rozmanité – od drobných objektů přes rodinné domy až po velké areály a komplexy.

Proces projektování v našem pojetí je procesem tvůrčím, ale i procesem, který má určitá pravidla a fáze, kterými je nutné projít, než poprvé překročíte práh Vašeho domu. Tyto fáze logicky navazují a každá z nich je důležitá. Naším cílem je absolvovat tuto cestu společně s Vámi ke vzájemné oboustranné spokojenosti.

http://www.okplan.cz